8 sposobów na to, jak przyśpieszyć stronę opartą na WordPressie

Autor: whiteghost, Opublikowano: 1 Sty 2019
jak przyśpieszyć stronę www

Czas ładownia strony to parametr mający duży wpływ na sukces Twojej strony w wyszukiwarce. Bez niego trudno coś zdziałać, a jak dodasz do tego rosnące znaczenie ruchu z urządzeń mobilnych, to naprawdę musisz się postarać. Pamiętaj, jeżeli witryna wczytuje się za wolno, czytelnik odchodzi, a wraz z nim potencjał na monetaryzację. Bo nikt, żadna firma nie chce współpracować ze sklepem czy blogiem którego nikt nie odwiedza. Po co marnować pieniądze?

Jak utworzyć wizytówkę firmy w Google Maps

Autor: whiteghost, Opublikowano: 1 Wrz 2018

Google Maps
Wśród sposobów promowania firmy w Sieci, istnieje taka, która cieszy się sporą skutecznością i dużą popularnością, ponieważ obsługiwana jest przez jedną z najbardziej znanych wyszukiwarek internetowych – Google. Jest przy tym całkowicie darmowa, a zawiera niezbędne informacje do zlokalizowania siedziby naszej firmy lub jej miejscowych oddziałów na mapie wyznaczonego regionu. Mowa oczywiście o usłudze Google Maps.

Błędy SEO których powinieneś unikać

Autor: whiteghost, Opublikowano: 5 Sie 2018

błędy SEO

Pozycjonowanie stron internetowych pozostanie najskuteczniejszą i najbardziej opłacalną metodą pozyskiwania klientów tak długo, jak długo będzie tańsze od Google Adwords. Dlatego jeśli jeszcze tego nie robisz a zależy Ci na zwiększeniu ruchu organicznego, najwyższy czas aby zacząć. Wiem, nie każdego stać by płacić firmie 500 zł miesięcznie, a jest to kwota minimalna poniżej której nie warto nawet zaczynać. Jednak koszty te można znacząco zredukować jeśli sam zajmiesz się dbaniem o promocję swojej witryny. Chcąc zrobić to poprawnie powinieneś poznać nie tylko skuteczne sposoby jak przenieść markę na wyższy poziom, ale również błędy SEO których należy unikać.

Pozycjonowanie stron internetowych – daj się znaleźć potencjalnym klientom!

Autor: whiteghost, Opublikowano: 8 Cze 2018

pozycjonowanie
Każda osoba prowadząca swój własny biznes wie, że reklama to w dzisiejszych czasach jeden z podstawowych elementów, bez których praktycznie żadna firma nie jest w stanie sprawnie funkcjonować na rynku. Z badań wynika, że większość potencjalnych klientów to właśnie w internecie szuka wszelkich informacji na temat usług czy produktów, warto więc zadbać o pozycjonowanie, żeby to właśnie naszą firmę spotkali na swojej drodze w trakcie tych poszukiwań.