Projektowanie stron www

Profesjonalna i elegancka strona internetowa to wizytówka jakiej chciałaby każda szanująca się firma. W dobie internetu jest to najłatwiejszy sposób na dotarcie do potencjalnych klientów. To właśnie tam ludzie bardzo często szukają informacji o firmach, usługach czy produktach. Projektowanie stron www to najważniejszy etap w procesie tworzenia strony www. Zaczynając projektowanie serwisu na potrzeby danej firmy staramy się określić kto ma być jej ostatecznym odbiorcą i pod takiego klienta projektujemy szatę graficzną, układ elementów, kolorystykę oraz krój czcionek gdyż to one będą decydować jak państwa firmę będą odbierać potencjalni klienci.

Dobry projekt graficzny powinien uwzględniać także klientów korzystających ze słabszych łączy internetowych, aby strona www nie wczytywała się zbyt długo gdyż nie wpływa to pozytywnie na ocenę serwisu. Optymalizacja grafiki jest dokonywana już na początku projektu. Później w trakcie tworzenia strony www pozwala to na zmniejszenie objętości kodu html oraz grafiki potrzebnej do budowy strony internetowej.

Dbamy także aby cały serwis był łatwo dostępny dla robotów wyszukiwarek internetowych

Oferujemy:

  • Indywidualne projekty stron internetowych.
  • Dopasowanie strony www do potrzeb klienta.
  • Estetyczną szatę graficzną strony internetowej.
  • Czytelną prezentację treści.

Na życzenie klientów opracujemy również logotypy, wizytówki, papier firmowy czy szablony wiadomości email zgodne z projektem strony www.

Strony www Bielsko – Biała to oferta dostosowana do potrzeb każdego odbiorcy. Gwarantujemy niskie ceny, zawsze kulturalny oraz doświadczony personel, służący wsparciem i radą.