Wdrażanie Systemów Zarządzania Treścią

W ramach naszych usług oferujemy instalację i konfigurację systemów CMS (Content Management System) na wskazanym serwerze. System taki pozwoli na zarządzanie zawartością strony www przez użytkownika nie posiadającego specjalistycznej wiedzy informatycznej. Prostota i łatwość obsługi systemu sprawiają, że codzienna aktualizacja strony internetowej może być dokonywana przez właściciela serwisu.

Zalety systemów CMS

– praca bez znajomości języków programowania HTML PHP czy Java Script
– prosty edytor tekstowy przypominający Worda pozwoli samodzielnie tworzyć, publikować i edytować teksty na stronie internetowej
– możliwość dodawania słów kluczowych do każdej podstrony i do każdego artykułu sprawi że strona www będzie przyjazna dla wyszukiwarek
– łatwe intuicyjne dodawanie i usuwanie podstron serwisu
– proste tworzenie galerii zdjęć

Każdy system CMS wraz z motywem graficznym strony jest zawsze przygotowywany indywidualnie dla każdego klienta i jego potrzeb. Pracę rozpoczyna się od wstępnego ustalenia układu graficznego strony. Od tego momentu Klient ma możliwość śledzenia on-line postępu prac nad motywem systemu CMS i zgłaszania ewentualnych poprawek i zmian w projekcie, na końcu przeprowadzamy instalację i konfigurację na Państwa serwerze.

Oszczędzaj czas i pieniądze – zamiast zlecać aktualizację czy modyfikację swojej strony www, zrób wszystko sam.

Strony www Bielsko – Biała to oferta dostosowana do potrzeb każdego odbiorcy. Gwarantujemy niskie ceny, zawsze kulturalny oraz doświadczony personel, służący wsparciem i radą.

Strony www Bielsko – Biała to gwarancja satysfakcji i profesjonalizmu.