Opieka nad stronami internetowymi

Każdy serwis internetowy wymaga opieki gdyż pozostawiony samemu sobie traci na aktualności a co za tym idzie również na atrakcyjności co powoduje że internauci rzadziej odwiedzają takie strony internetowe.

Nie musisz się uczyć kodowania w html i css aby zabezpieczyć się przed takim stanem rzeczy. Zlecając nam opiekę na swoją stroną internetową oszczędzasz czas i możesz się zająć prowadzeniem firmy. Wszelkie informacje które chcesz zamieścić na swojej stronie www przesyłasz nam mailem a my robimy to za Ciebie.

Masz gwarancję że wprowadzone zmiany nie zakłócą działania twojej strony www. W ramach opieki zapewniamy wsparcie w razie nieoczekiwanych awarii serwera. Wykonamy za Ciebie aktualizację treści strony internetowej, modyfikację w wyglądzie czy mechanizmach funkcjonalności. Zapewnimy poprawność działania Twojej strony www we wszystkich popularnych przeglądarkach.

Zadbamy również o kopie zapasowe Twojej strony www – zapewnią bezpieczeństwo w razie nieprzewidzianych okoliczności.

Strony www Bielsko – Biała to oferta dostosowana do potrzeb każdego odbiorcy. Gwarantujemy niskie ceny, zawsze kulturalny oraz doświadczony personel, służący wsparciem i radą.

Strony www Bielsko – Biała to gwarancja satysfakcji i profesjonalizmu.