Sklepy internetowe – Zarabiaj w sieci!

sklepy internetowe

Sklep internetowy to coś więcej niż zwykła wizytówka

Twój sklep powinien zachęcać do działania, prowadzić klienta prostą ścieżką do zakupów. Dlatego sklepy internetowe projektowane przez firmę WHITEGHOST dają użytkownikowi wyraźną ścieżkę do tej akcji. W rezultacie jasne informacje i silne wezwanie do działania prowadzą do następnego etapu podróży kupującego.

Budując sklepy internetowe używamy WooCommerce, wspaniałej wtyczki WordPress. Ponieważ to potężne narzędzie sprzedażowe pomaga naszym klientom w zaprezentowaniu ich produktów i usług bezpośrednio przed klientami. Jest to narzędzie elastyczne, skalowalne i zrównoważone, zapewnia właścicielom firm kontrolę nad dostarczaniem swoich produktów do rąk klientów.

Czego potrzebuje Twój sklep internetowy?

Tworząc sklepy internetowe koncentrujemy się na funkcjonalności, szybkości i designie. Twoja witryna będzie miała piękną szatę graficzną, ale by osiągnąć cele biznesowe potrzebuje również standardowych funkcji sklepu internetowego. Jako właściciel potrzebujesz narzędzi które pomogą Ci zarządzać witryną i osiągnąć sukces.

Zarządzanie treścią

Zarządzanie treścią

Potrzebujesz prostego i intuicyjnego systemu zarządzania treścią. Musisz mieć możliwość łatwego tworzenia nowych podstron i edytowania ich w dowolnym momencie oraz dodawania nowych produktów i optymalizowania ich pod SEO.

Promocje i rabaty

Promocje i rabaty

Wszyscy kochają promocje. Twój sklep powinien mieć łatwy sposób na tworzenie promocji i kuponów rabatowych oraz zarządzanie nimi. Promocje są jedną ze skuteczniejszych metod aby nakłonić klienta do zakupu.

Filtrowanie produktów

Filtrowanie produktów

Pozwól swoim klientom decydować jak sortować produkty. To często nieoceniona pomoc, która pozwala przeglądać konkretne produkty, tym samym oszczędzając nam czas oraz ułatwiając poruszanie się po asortymencie sklepu internetowego.

Płatności i wysyłka

Płatności i wysyłka

Aby prowadzić sprzedaż w internecie powinieneś zapewnić kupującemu poczucie bezpieczeństwa i wygody. Oferuj różne metody płatności i wysyłki. Pozwól obliczyć koszty wysyłki prosto z koszyka.

Dzięki przejrzystemu i intuicyjnemu projektowi, kompatybilności z urządzeniami mobilnymi i szybkiemu ładowaniu stron zobaczysz więcej zrealizowanych zamówień.

Projektowanie sklepów internetowych

Projekt stworzony specjalnie dla Ciebie

Nowoczesny i funkcjonalny projekt stworzony specjalnie dla Ciebie będzie początkiem naszej współpracy. Twój sklep internetowy będzie wyróżniał się elegancją i przejrzystym nowoczesnym designem, Jego układ graficzny pozwoli w łatwy sposób robić zakupy Twoim klientom a Tobie sprzedawać co zechcesz.

Zakupy bez wychodzenia z domu

Twoi klienci zrobią zakupy nie wychodząc z domu. Sklep internetowy który zaprojektujemy i przygotujemy dla Ciebie będzie dostosowany do przeglądania go na urządzeniach mobilnych. Tak przygotowana platforma pozwoli Twoim klientom robić zakupy przy użyciu komputera, tabletu lub telefonu.

Sklepy internetowe
Szybki i wydajny sklep internetowy

Szybki i wydajny

Szybki, wydajny kod oraz dodatki, które zwiększą sprzedaż. Pisząc kod strony wykorzystujemy najnowsze technologie i zachowujemy zgodność z obecnie obowiązującymi standardami. Dzięki temu nasze strony są lekkie i działają szybko. System sklepu rozszerzam o różne dodatki, które mają pozytywny wpływ na Twoją sprzedaż.

Dostępny w wyszukiwarkach internetowych

Oferta dostępna w wyszukiwarkach internetowych i porównywarkach cen. Każdy sklep internetowy optymalizujemy, tak żeby Twoje produkty były łatwo dostępne w wyszukiwarkach. Zapewniam możliwość połączenia sklepu z porównywarkami cen oraz portalami aukcyjnymi.

Sklep internetowy dostępny w wyszukiwarkach
Statystyki odwiedzin i sprzedaży

Statystyki odwiedzin i sprzedaży

Wszystkie Twoje działania powinny być mierzalne, a statystyki umożliwią analizę efektów reklamy. Dowiesz się, czy Twoje kanały marketingowe efektywnie generują sprzedaż w sklepie oraz poznasz szczegółowe statystyki odwiedzin witryny.

WordPress + WooCommerce

CMS WordPress z rozszerzeniem WooCommerce tworzą wspaniale i potężne narzędzie sprzedażowe. Twój sklep będzie intuicyjny i prosty w obsłudze. Zapewni Ci łatwe zarządzanie platformą i pozwoli na szybką aktualizację informacji o produktach. WordPress z rozszerzeniem WooCommerce umożliwia pełną elastyczność w konfiguracji metod płatności i dostawy.

WordPress + WooCommerce
Opieka techniczna nad sklepem internetowym

Opieka techniczna nad Twoim sklepem

Zapewniamy opiekę techniczną nad Twoim sklepem internetowym. Gwarantujemy pełne wsparcie techniczne oraz doradztwo po zakończeniu prac nad projektem. Sklep, który przygotujemy będzie posiadał system zautomatyzowanych kopii bezpieczeństwa. Takie rozwiązanie gwarantuje w razie jakiejkolwiek usterki strony jej szybkie przywrócenie do pracy.