Nasza oferta

Projektowanie stron internetowych

Budowa stron internetowych

Systemy CMS

Opieka nad stronami www

Projektowanie wizytówek

Fotografia na strony www

Responsive Web Design

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron www

Optymalizacja stron www

Wizytówki Google

Google AdWords

Link building

Zarządzanie reputacją

Wybrane realizacje

WHITEGHOST –  Strony www Cieszyn. Tworzymy strony www od wielu lat, możemy więc śmiało powiedzieć, że nasze doświadczenie i wiedza poparte wieloma realizacjami to czynniki które pozwalają osiągać sukces naszym klientom. Przez te lata stworzyliśmy kilkadziesiąt stron internetowych, w tym małe strony wizytówki ale również rozbudowane systemy zarządzania treścią CMS.

Projektując strony internetowe przykładamy dużą wagę do estetyki oraz funkcjonalności, aby poza atrakcyjnym wyglądem, korzystanie z serwisu było intuicyjne i bezproblemowe.

NOWA WIZJA TWOJEJ FIRMY

Budujemy tanie strony www już od 180zł, małe strony wizytówki dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta oraz rozbudowane systemy CMS, czyli takie w których treść może być samodzielnie aktualizowana przez właściciela. Podczas pracy korzystamy z najnowszych technologi i tworzymy zgodnie ze standardami i wytycznymi organizacji W3C. Ułatwia to późniejszą promocję, oraz zapewnia poprawne wyświetlanie się strony w następnych wersjach przeglądarek. Taka optymalizacja kodu html pozwala maksymalnie skrócić czas wczytywania strony www przez przeglądarkę co jest pozytywnie odbierane przez użytkowników serwisu oraz osoby korzystające ze słabszych łączy internetowych.

Koszt zaprojektowania i wykonania strony www zależny jest od wielu czynników. Dlatego też ustalamy go po dokładnym zapoznaniu się z potrzebami klienta. Usługi realizujemy na terenie całego śląska oraz miastach takich jak: Katowice, Tychy, Zabrze, Żywiec i Cieszyn