rwd

Każdy biznes, czy jest związany z realizacją w sieci, czy nie, powinien posiadać własny serwis www. Stworzenie strony internetowej nie jest wysokim kosztem nawet dla maleńkich firm i jednoosobowych działalności, bowiem koszty zaczynają się już od 180 zł, są jednorazowe i rozkładają się na wiele lat użytkowania serwisu www. Co więcej strona internetowa to nie tylko witryna sama w sobie, ale przede wszystkim doskonała reklama firmy w sieci, o zasięgu ponadlokalnym. Pod tym względem koszty serwisu, jego stworzenia i utrzymania są znikome w obliczu cennika reklamy internetowej w różnych portalach.

Pod kątem technicznym strona biznesowa od stron prywatnych, wizerunkowych nie różni się znacząco a w wielu przypadkach niczym. Winna ona dostarczać podstawowych informacji, a zwłaszcza danych kontaktowych, oraz przedstawiać firmę, jej profil i zakres działania. Ważne, by witryna była czytelna, przejrzysta i bezawaryjna, warto również by była dobrze pozycjonowana.

Projektowanie stron www oferuje szereg firm, które udostępniają zarówno gotowe szablony branżowe, jak i tworzą strony www pod zamówienie i według indywidualnego projektu graficznego ale tylko my poświęcamy klientowi tyle czasu i uwagi ile potrzebuje.