Strony www Bielsko - Biała

Obecnie coraz powszechniejsze stają się strony internetowe projektowane tak aby dostosowywały się do urządzeń na których będą wyświetlane, czyli strony responsywne ( Responsive Web Design ). Strona powinna być nie tylko ładna i prosta w obsłudze ale również czytelna na małym wyświetlaczu telefonu, dlatego oferujemy swoim klientom taki produkt który spełni wszystkie powyższe wymagania.

Najlepszy i najbardziej funkcjonalny CMS WordPress, pozwala na obsługę strony www przez jej właściciela, rozbudowywanie funkcjonalności serwisu dzięki wielu darmowym wtyczkom, a przede wszystkim dzięki niemu stworzysz: od prostej strony www po zaawansowane narzędzia eCommerce.

Od lat budujemy strony internetowe oraz szablony dla systemu WordPress, dołożymy wszelkich starań aby Twoja strona była elegancka, niepowtarzalna i zgodna z najnowszymi standardami projektowania. Twoja witryna buduje wizerunek Twojej firmy w sieci dlatego gwarantujemy odpowiedzialne podejście do powierzonej nam pracy. Zainstalujemy, skonfigurujemy i przeszkolimy Cię w obsłudze, a resztę zrobisz już sam.